Pirmdiena,  16. decembris,  2019
 
Vārda dienas:   Alvīne
Cieceres pamatskola
   
  3.maijā  notika Baltā galdauta svētki

   Baltā galdauta svētkus var atzīmēt ikviens savā ģimenē, pagalmā, draugu lokā. Šajos svētkos baltais galdauts ir kā pašapziņas un lepnuma simbols, svētku būtība ir kopā būšana un sarunas. Laimīgs cilvēks un līdz ar to arī valsts - ir cieši saistīti, pat atkarīgi no attiecībām ģimenē, tradīcijām un kvalitatīvi kopā pavadīta laika.Ģimenes attiecību, kopīgu aizraušanos un ģimenes tradīciju kopšana ir lieliska investīcija laimīgu cilvēku nākotnē. Lai to paveiktu, nevajag nemaz daudz! Ir svarīgi tieši skolā bērniem sniegt zināšanas par latviešu paražām, kā tās sagaidīt, lai pēc tam katrs mācētu tos svinēt savās mājās. Tāpēc, sagaidot Latvijas simtgadi, arī savā skolā īstenojām ideju par Baltā galdauta svētkiem, kas būtu jauks aizsākums un vēl viena tradīcija skolā arī nākamajos gados.
  Sākot no 2018. gada 15. marta Cieceres imternātpamatskolā tika īstenots projekts “Balta nāca svētku diena ar baltiem galdautiem”. Projekta realizācija notika  pateicoties Saldus novada pašvaldības Izglītības pārvalde “Īstenojam ideju” projekta finansējumam, kas tika veltīts Latvijas simtgadei.
  Projekta mērķis:Veidot Cieceres internātpamatskolas skolēnos piederību skolai, patriotismu un pilsonisko atbildību gatavojoties Latvijas simtgadei. Ieinteresējot skolēnus un viņu vecākus ar jaunu tradīciju skolā -  Baltā galdauta svētkiem, radot pozitīvas emocijas, ka arī mēs katrs varam būt piederīgi Latvijai.
  Projekta ietvaros esam nopinuši savu “Cieceres jostu”, kura rotās mūsu telpas katros gadskārtu svētkos. Paldies, mājturību un tehnoloģiju skolotājām Initai Virbickai, Marikai Puķītei un Gaidai Circenei par lielo ieguldījumu.
  Skolas apkārtnē,devīto klašu skolēni ar saviem vecākiem,stādīja  dekoratīvos krūmus, lai atstātu simbolisku veltījumu, Latvijas simtgadei.
  Radot svētkus paši sev sagatavojām pasākumu ar dziesmām, dejām un dzeju, kas priecēja vecākus, skolas darbiniekus un skolotājus. Paldies Andrai Ekmanei, deju skolotājai Laurai Bergai un mūzikas skolotājai Zanei Ņukšai par ieguldīto darbu.
  Lai iepazītu Latvijas novadus un tautas bagātību – tautasdziesmas, katra klašu grupa kopā ar audzinātāju (uz laiku) lika Muzles spēles – „ LATVIJAS NOVADU KARTE ” un „ MĀCIES AR TAUTASDZIESMU ”. Tika noskaidroti trīs  ātrāko rezultātu ieguvēji, kuri tika pie balvām. Spēles, kā izglītojošs materiāls paliks turpmākai zināšanu apguvei, skolā.Pasākumu noslēgumā visi rakstījām vēlējumus Latvijai, viņas dzimšanas dienā.
  Projekta realizācija  ir sniegusi pozitīvas emocijas un prieku. Skolā esam kopīgi iedibinājuši jaunu tradīciju “Balto galdautu svētkus”.
  Paldies par finansiālu atbalstu projekta “Īstenojam ideju” ietvaros!
   
  Informāciju sagatavoja projekta vadītāja Lelde Sviķe
   


   
  19.februārī notika projekta “Latviešu valoda – gaisma Latvijas bērnu nākotnei” aktivitāte “Gaisma bērnu valodai” d klasēm.

  19.janvārī notika Mācību – gaismas galda „Kate” un attīstošo spēļu prezentācija pedagogiem  Projekta "Kursas saktas gaismas dancis" noslēgums
  Sagaidot Latvijas gadadienu noslēdzies projekts "Kursas saktas gaismas dancis". 8.novembrī tika uzstādīti un izgaismoti divi vides objekti.
     
   
  Projekta "Eksaktā domāšana ir modē" noslēgums
  Skolēniem bija dota iespēja izzināt daudz interesantu lietu, fizikas, ķīmijas, vēstures un arī pat mūsdienu aktualitātes Latvijā un pasaulē.

     
     
     
  Projektu īstenošana oktobrī
  Piedalāmies projektā
  “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Saldus novadā”
  VESELĪBAS NEDĒĻA Cieceres internātpamatskolā

  No 16. oktobra līdz 20. oktobrim skolā notiks veselības nedēļa

  16.10. Rīta vingrošana – „Aktīvs un laimīgs”
  No 9.00-9.40 visi skolas skolēni dosies pie saviem sporta skolotājiem uz rīta vingrošanu.

  17.10. Sajūtu un emociju nodarbība( Darbs ar mālu) Piedalās 1., 2.,3., 4. klase.
   
  18.10. Smilšu spēles „RUDENS KRĀSU HARMONIJA”. Piedalās 1., 2., 3., 2./3.c klašu skolēni pie Dinas L. un Ievas S.H.
  18. 10. Lekcija par atkarībām - smēķēšanu

  19.10. Lekcija ar uztura speciālisti Sintiju J. „Kas ir veselīgs uzturs .” Piedalās 5.-9. klašu skolēni.

  20.10. nodarbība „Veselīgie gardumi” veselīgo gardumu un dzērienu gatavošana
  Piedalās 6.c, 8.c, 9. c klašu meitenes ( pie sk. G.Circenes) un 1.,2.,3.,4. klašu skolēni  (pie sk. I.Virbickas)
  ►Projekts "Eksaktā domāšana ir modē"
   
  Šis projekts mūsu skolā ar CEMEX Iespēju fonda atbalstu tika uzsākts jau 2017.gada 1. maijā.
  Mērķauditorija: 5.- 6. klašu skolēni.
  Mērķis: Radīt skolēniem padziļinātu interesi un izpratni par eksaktajām zinātnēm caur interesantiem eksperimentiem un radošām praktiskām ārpus stundu nodarbībām.
  2017./2018. mācību gadā projekts tiks turpināts.
  • SEPTEMBRIS ir bioloģijas mēnesis, kur skolēni dosies ārpus stundu nodarbībās dabā „Mazais pētnieks”. Nodarbības plānotas no 4.09.-29.09.2017.
  • OKTOBRIS būs dabas zinības mēnesis, „Rudens dabā”. Nodarbības plānotas no 2.10 – 20.10.2017.

  ► Projekts "Kursas saktas gaismas dancis"
  No 1.09. – 1.12.2017. Cieceres internātpamatskola, gatavojoties Latvijas simtgadei, ar Saldus novada pašvaldības Izglītības pārvaldes
  projekta „Īstenojam ideju” atbalstu piedalīsies projektā „Kursas saktas gaismas dancis”.

  Mērķis: Lai veicinātu bērnu patriotismu, pilsonisko atbildību ģimenē, skolā un sabiedrībā, gatavojoties Latvijas simtgadei.
  Projektā piedalīsies 6.-8. klašu skolēni un viņu vecāki.

       

  Septembris – apzināt un iepazīt Kursas saktu mantojumu, atspoguļojot to prezentācijā.
  Oktobris – radošo darbnīcu diena kopā ar vecākiem.
  Novembris – „Kursas saktas gaismas dancis"  darbu uzstādīšana un izgaismošana.

  Kursas saktas Dzejas dienās
  Projekta ietvaros 11.-15.septembrim skolā tika realizēts ziedu paklājs par tēmu "Kursas saktas". Paldies visiem atbalstītājiem un visiem, kuri atnesa uz skolu ziedus! Kopīgiem spēkiem mums viss izdodas!


  Cieceres pamatskola           © 2017
  Decembris 2019
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  01
  02
  03
  04
  05
  06
  07
  08
  09
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  Cieceres pamatskola           © 2017