Sestdiena,  16. novembris,  2019
 
Vārda dienas:   Banga, Glorija
Cieceres pamatskola
   

  Konkursi

  Izsludinātie konkursi:

  Zaļais restarts
  Marta mēnesī  mūsu skolēni piedalījās konkursā “ZAĻAIS RESTARTS”, kur tika aicināti radīt jaunas lietas no nolietotām precēm. Konkursam tika nosūtīti pavisam 13 darbu pieteikumi no 2.a, 5.b, 6.b, 7.a, 7.b, 8.a, 9.a klasēm. Piedalījās gan individuālie darbi, gan arī grupu darbi.
       
  Konkurss " Iepazīsti vidi"
  2017. gada 24. aprīlī Latvijas Universitātes Akadēmiskajā centrā norisinājās BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola" atklātais Rīgas kārtas vides izziņas spēļu konkurss "Iepazīsti vidi!"
  No mūsu skolas konkursā piedalījās 2 vides izziņas spēles. "Ceļu pilsētu" prezentēja Kristiāna Ostele un Edvards Kiršteins, bet gatavošanā iesaistījās visi 4.c klases bērni un skolotāja Iveta Strikasa. Spēles autori saņēma Pateicības.
  Otra spēle tika godalgota ar I pakāpes diplomu. "Nu mēs uzdzīvosim zaļi" prezentēja Daina Brazdovska, Endija Samanta Egle, Džanete Piterkina, Signe Legeza.
   

  Jaunumi
   
  Līdz 7. februārim lūdzam, aicinām, mudinām katrā telpā, kurā kopā ar bērniem vai bez viņu līdzdalības radām kaut kādus papīra atlikumus, ieriktēt makulatūras kasti! Lai tā kļūtu par telpas dizaina objektu - noformējiet kasti pēc patikas! Radināsim citus un paši sevi visus papīra atlikumus mest tajā!
  7. februāra pēcpusdienā jūsu kastes tiks bildētas un īpaši nominētas.

  Vēl tikai līdz 13. martam var vākt lielas makulatūras kaudzes, nest tās Andrai R., lai pēc tam par katru nodoto tonnu skola vai klase saņemtu 5kg papīra!!! Saraujam!
  Makulatūra
  Uz Līgatni aizvesta pēdējā šajā gadā savāktā makulatūra. Kopā esam sanesuši un nodevuši otrreizējai pārstrādei 2716 kg izlietotā papīra. Katram mūsu skolas bērnam - 11 kg. Tas nav maz. Paldies, darbiņš veikts godam!
  Nākamajā gadā turpināsim.
  Ja gramu nekrāsi, pie kilograma netiksi!
      
  Jauna pieredze
  Gandrīz katru dienu mūs pārsteidz pa kādam labam ekonotikumam. 11.maijā labinieku ekskursijā diezgan negaidīti tikām izglītoti klimata pārmaiņu jautājumos, ļoti gaidīti aktīvi pavadījām laiku un karājāmies, rāpāmies, līdām, lecām, manāmi un gandrīz neredzami pārvietojāmies trošu takās. Tkmēr 2.a klase devās uz Meža ABC. 12.maijā 4.b klase pārstāv skolu Meža ABC Kuldīgas pusē, un skolotāja Iveta Freimane  ar klasi ir uzvarējusi arī Lielajās augu medībās.
  Cieceres pamatskola           © 2017
  < Oktobris 2019
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  01
  02
  03
  05
  06
  08
  09
  10
  11
  12
  13
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  29
  30
  Cieceres pamatskola           © 2017